Відкритий турнір з міні-футболу

03 січня 2019 року в м. Полтава на базі спортивного комплексу Головного управління Національної поліції у Полтавській області відбувся Відкритий турнір з міні-футболу.

Змагання були організовані командуванням військової частини 3052 (Національної гвардії України) та головою ГО військово-прикладних багатоборств «Воїн» Баришем Олегом Миколайовичем (Заслуженим тренером України, позаштатним тренером з військово-прикладних багатоборств ВКСС ВІТІ) за сприянням громадської організації «Спорт для всіх» з метою підвищення спортивної майстерності, фізичної підготовленості, пропаганди здорового способу життя та закріплення товариських відносин між учасниками змагань.

В даному турнірі з міні-футболу приймали участь:

команда військової частини 3052 Національної гвардії України;

команда військової кафедри Полтавського національного технічного університету;

команда ГО військово-прикладних багатоборств «Воїн»;

команда Полтавського міського багатопрофільного ліцею №1 ім. Котляревького;

команда ВКСС ВІТІ.

Спортсмени, які захищали честь своїх команд не збирались поступатись один одному до останніх секунд матчів, демонструючи свою спритність, влучність та силу. В тому числі і військовослужбовці коледжу, які святкували перемогу в трьох матчах поспіль і лише одного разу поступились досвідченій команді військової частини 3052 НГУ.

За підсумками змагань, як і годиться в спорті, призові місця посіли лише три команди. А саме:

ПЕРШЕ МІСЦЕ - команда військової частини 3052 Національної гвардії України;

ДРУГЕ МІСЦЕ - команда ВКСС ВІТІ;

ТРЕТЄ МІСЦЕ - команда військової кафедри Полтавського національного технічного університету.

Слід зазначити, що військовослужбовці-гравці коледжу здобули СРІБЛО на цих змаганнях не лише завдяки власній високій фізичній підготовленості, футбольній майстерності та систематичним тренуванням, а й внаслідок активної, емоційної та шаленої підтримки вболівальників - товаришів по навчанню та службі!!!

По закінченню заходу організаторами даного турніру було зазначено, що в лютому 2019 року відбудуться змагання з КросФіту на спортивній базі військової частини 3052 Національної гвардії України. Тож спортивному активу коледжу необхідно вже зараз приступити до відбору кращих спортсменів та розпочинати виснажливі, але дуже потрібні тренування!