ЗАХОДИ ТА ПОДІЇ У 2018 - 2019 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ


Турнір з настільного тенісу «День Героїв»

27 травня у відбувся тематичний турнір з настільного тенісу «День Героїв». 

Книжкова виставка-ярмарок «ПОШУК»

23-24 травня 2019 року у місті Полтава відбулася ІІ універсальна книжкова виставка-ярмарок «ПОШУК» («Полтавська база шанувальників української книги»). Проект реалізується з ініціативи Полтавської обласної Державної адміністрації за підтримки Полтавської обласної Ради.

Відкритий товариський турнір з міні-футболу

21 травня 2019 року в м. Полтава на базі спортивного комплексу «Динамо» відбувся Відкритий товариський турнір з міні-футболу. 

Щорічний обласний військово-патріотичний проект «Жіночий батальйон»

20 травня 2019 року на базі ЗОГ ДЗОВ «Джерело» (с.Клюсіка, Новосанжарський р-н., Полтавська обл.) управлінням у справах сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації спільно з військово-спортивним центром «Воїн» було проведено десятий щорічний обласний військово-патріотичний проект «Жіночий батальйон»

День пам'яті жертв політичних репресій

19 травня 2019 року в урочищі Триби Полтавського району пройшли заходи на виконання Указу Президента України від 21.05.2007 року №431/2007 «Про заходи у зв'язку з 70-ми роковинами Великого терору - масових політичних репресій 1937 - 1938 років», яким встановлено в Україні День пам'яті жертв політичних репресій.

Квест «Уроки мужності»

11 травня 2019 року Полтавським обласним військовим комісаріатом спільно з керівництвом коледжу та всеукраїнською громадською організацією «Українська асоціація інвалідів АТО» з метою військово-патріотичного виховання на території Полтавської гімназії №33 було проведено квест «Уроки мужності». 

Урочисті заходи з нагоди 5-ї річниці від дня створення 16-го окремого мотопіхотного батальйону

10 травня 2019 року на території 179-го об'єднаного навчально-тренувального центру військ зв'язку відзначили п'яту річницю від дня створення 16-го окремого мотопіхотного батальйону.

Урочисті заходи з нагоди 74-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

09 травня 2019 року з нагоди 74-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, в місті Полтава пройшли урочисті заходи з покладанням квітів та вінків до меморіалу Солдатської Слави.

Тематична зустріч школярів 5-8 класів з учасниками бойових дій

08 травня 2019 року у Полтавській гімназії № 17 відбулася тематична зустріч школярів 5-8 класів з учасниками бойових дій. Серед запрошених був викладач коледжу майор Сорокін I.А. Зустріч відбулася у актовій залі гімназії. Під час спілкування гості розповіли про їх особистий бойовий досвід, набутий під час виконання завдань у зоні АТО та участі в ООС та відповіли на запитання школярів.

Турнір з настільного тенісу

02 травня у ТРЦ Паровоз відбувся турнір з настільного тенісу, присвячений пам'яті полеглих героїв російсько-Української війни. У турнірі брали участь 25 учасників із різних закладів Полтавщини.

Чемпіонат України з гирьового спорту

18-21 квітня 2019 року в м. Київ (Палац спорту) відбувся чемпіонат України з гирьового спорту. В цих змаганнях прийняли участь близько 200 кращих спортсменів-гирьовиків із громадських організацій, силових структур, ВВНЗ, спортивних клубів у складі команд 23-х областей України та м. Київ. 

Практичні стрільби з АК-74 з учнями 11 класів

15-19 квітня 2019 року Полтавським обласним військовим комісаріатом спільно з керівництвом коледжу та командуванням 18-ї окремої бригади армійської авіації на стрільбищі у смт. Вакуленці з учнями 11 класів загальноосвітніх шкіл Полтавської області в рамках виконання програми «Захист Вітчизни» були проведені практичні стрільби з АК-74. В зазначеному заході прийняли участь понад 3000 випускників шкіл.

Обмін бойовим досвідом з курсантами коледжу

20 квітня 2019 року до Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут для обміну бойовим досвідом с курсантами завітав військовослужбовець військової частина А0734, учасник бойових дій на сході України капітан ШПАК О.В. Керівництво коледжу вирішило питання з командуванням військових частин гарнізону, щодо проведення таких зустрічей щотижня.  

Раптова перевірка приміщень гуртожитку на наявність наркотичних речовин

16 квітня 2019 року за вимогою начальника військ зв'язку Збройних Сил України - начальника Головного управління зв'язку та інформаційних систем Генерального штабу Збройних Сил України, щодо проведення профілактичних заходів з виявлення та припинення правопорушень, пов'язаних із незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів, керівництвом Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут спільно з кінологічним центром Головного управління Національної поліції в Полтавській області в друге у цьому році було проведено показове заняття із залученням службових собак з курсантами навчального курсу та проведена раптова перевірка приміщень гуртожитку де мешкають курсанти на наявність наркотичних речовин.

Військово-прикладне плавання у міському спортивному комплексі «Дельфін»

Курсанти Військового коледжу сержантського складу ВІТІ продовжують займатися військово-прикладним плаванням у міському спортивному комплексі «Дельфін».

Обмін бойовим досвідом та проведення заняття по «Тактичній медицині»

14 квітня 2019 року до Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут для обміну бойовим досвідом та проведення заняття по «Тактичній медицині» з курсантами завітала медсестра хірургічного відділення Полтавського Військового госпіталю військової частини А3114 - старший сержант Дугарь Н.П., яка за сумлінне виконання службових обов'язків у бойових діях на сході України була нагороджена державним орденом «За мужність».

Відрядження представників коледжу до районних військових комісаріатів Полтавської області

На виконання вимог наказу МОУ від 05.06.2014 № 360 Про затвердження Інструкції про організацію та проведення військово-професійної орієнтації молоді та прийому до вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти, командуванням коледжу сплановано відрядження представників коледжу до районних військових комісаріатів Полтавської області.

Веселка робітничих професій у м. Гребінка

12 квітня 2019 року з метою здійснення профорієнтаційної роботи та забезпечення вступної кампанії 2019 року у м. Гребінка Гребінківського району Полтавської області був відряджений майор СОРОКІН І.А. 

Полтавський абітурієнт-2019

8-9 квітня 2019 року в обласній бібліотеці імені Котляревського пройшла виставка "Полтавський абітурієнт-2019"

Методичний збір з нагоди завершення навчального року

9 квітня 2019 року на базі Полтавської загальноосвітньої школи №5 було проведено методичний збір з нагоди завершення навчального року та проведення державної підсумкової атестації у закладах середньої освіти міста Полтави у 2018-2019 навчальному році. Захід проходив під керівництвом начальника управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради Матвієнко Ю.С.

Відвідування Краєзнавчого музею імені Василя Кричевского

7 квітня 2018 року сержанти, старшини, які прибули на навчання (підвищення кваліфікації на середньому рівні) до Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут, відвідали Краєзнавчий музей імені Василя Кричевского міста Полтави.  

Обмін бойовим досвідом з курсантами

6 квітня 2019 року до Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут для обміну бойовим досвідом з курсантами завітав представник Полтавського зонального відділу Військової служби правопорядку, учасник бойових дій на сході України молодший сержант ЛИТОВЧЕНКО А.О.. Такі зустрічі за ініціативою керівництва коледжу, командування військових частин гарнизону проводяться щотижня. 

Обмін бойовим досвідом з курсантами

30 березня 2019 року до Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут для обміну бойовим досвідом з курсантами завітав учасник антитерористичної операції на сході України молодший сержант Лисенко Анатолій Олексійович. Керівництво коледжу проводить такі заходи щотижня за окремим планом.

Перевірка фізичної підготовленості військовослужбовців постійного складу коледжу

26-27 березня 2019 року відповідно до програми індивідуальної підготовки на 2019-й навчальний рік відбулась перевірка фізичної підготовленості військовослужбовців постійного складу коледжу.

За чисте довкілля

У рамках щорічної Всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля», яка є загальнодержавною та проводиться у всіх регіонах України, 24 березня 2019 року курсанти Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації ім. Героїв Крут підтримали загальну ідею щодо покращення рідного міста та взяли активну участь у цій акції.

Обмін бойовим досвідом з курсантами коледжу

23 березня 2019 року до Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут для обміну бойовим досвідом с курсантами завітали учасники бойових дій на сході України доброволець батальйону «Айдар» Синяговський Тарас та керівник організації «Карпатська Січ» Георгій Сьомін. Такі зустрічі за ініціативою керівництва коледжу проводяться щотижня. 

Заняття з індивідуальної вогневої та тактичної підготовки бійця

16 березня 2019 року спільним рішенням між керівництвом коледжу та громадською організацією ЦСП "СКІФ", в цілях популяризації служби у Збройних Силах України, агітаційно-профільної роботи щодо вступу до Військового коледжу сержантського складу ВІТІ імені Героїв Крут та Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут, були проведені заняття з індивідуальної вогневої та тактичної підготовки бійця на базі середньої школи № 9 м. Полтава. 

Проведення агітації в районних центрах

15 березня 2019 до Полтавського обласного військового комісаріату та до Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації, були направлені та погоджені листи з проханням організувати зустрічі військовослужбовців коледжу сумісно з працівниками районних комісаріатів щодо проведення військово-професійної орієнтації серед випускників шкіл та професійно технічних училищ Полтавської області. Також був відпрацьований та затверджений графік проведення агітації в районних центрах.

Розширене засідання обласної призовної комісії

12 березня 2019 року у приміщенні Полтавського обласного військового комісаріату відбулося розширене засідання обласної призовної комісії, на якій розглянули основні завдання весняної призовної кампанії та служби за контрактом. На заході були присутні військові комісари, їх заступники, а також представники призовної комісії всіх районних комісаріатів Полтавської області.

Обмін бойовим досвідом з курсантами коледжу

09 березня 2019 року до Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут для обміну бойовим досвідом з курсантами завітав учасник бойових дій на сході України старший прапорщик Романенко П.О. Такі зустрічі за ініціативою керівництва коледжу проводяться щотижня. 

Курсанти коледжу готові зробити свій вибір на виборах Президента України у 2019 році

Курсанти коледжу подали заяви про тимчасову зміну місця голосування із зазначенням дільниці, за якою вони бажають проголосувати, до заяви додавалися копія паспорта громадянина України та військовий квиток.

Фотовиставка військового кореспондента В.І. Лазарєва «Наші Берегині»

07 березня 2019 року, до Міжнародного жіночого дня, у Полтавському музеї авіації і космонавтики пройшло відкриття персональної фотовиставки військового кореспондента, підполковника В.І. Лазарєва під назвою «Наші Берегині». Створення фотовиставки, присвячене участі жінок-військовослужбовців ЗСУ у бойових діях проти російсько-окупаційних військ на Сході України.

Захід до 205-річчя з дня народження великого українського поета, художника і прозаїка Тараса Григоровича Шевченка

6 березня 2019 року на базі бібліотеки Військового коледжу сержантського складу ВІТІ ім. Героїв Крут відповідно до плану роботи бібліотеки на навчальний рік проведено тематичний захід: "Я так ніжно їх любив..." Жінки у життєвій драмі кохання Тараса Шевченка".

Чeмпіонат Полтавської області з грeко-римської боротьби серед юніорів

05 березня 2019 року, в ДЮСШ "Авангард" ім. Шумякіна у місті Полтава відбувся чeмпіонат Полтавської області з грeко-римської боротьби серед юніорів, в якому прийняли участь близько 120 спортсменів з громадських організацій, силових структур та ВВНЗ області (м. Полтава, м. Хорол, м. Лубни, м. Кременчук, м. Миргород та ін.).

Відкритий чемпіонат України з «Кемпо-карате»

03 березня 2019 року у м. Полтава відбувся відкритий чемпіонат України з «Кемпо-карате» серед дорослих та дітей, в якому прийняли участь близько 200 спортсменів з громадських організацій, силових структур, ВВНЗ та спортивних клубів у складі команд з різних областей України (Полтавська, Харківська, Сумська, Черкаська, Хмельницька та Херсонська) в різних вікових групах та вагових категоріях.

Випуск молодших сержантів набору 2016 року у Військовому коледжі сержантського складу

28 лютого 2019 року у Військовому коледжі сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут відбулася урочиста церемонія випуску молодших сержантів, які успішно завершили навчання та здобули освітньо-кваліфікаційний рівень «молодший спеціаліст» за спеціальностями 122: «Комп'ютерні науки», 172: «Телекомунікації та радіотехніка» та здобули кваліфікацію техніка електрозв'язку. 

Перегляд документального фільму "Дебальцеве"

24 лютого 2019 року з метою, утвердження спадкоємності традицій борців за незалежність держави, донесення достовірної інформації про роль Збройних Сил України у захисті суверенітету та незалежності України під час відбиття російської збройної агресії у Військовому коледжі сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут пройшов перегляд документального фільму "Дебальцеве".

Робота Державної екзаменаційної комісії у Військовому коледжі сержантського складу ВІТІ ім. Героїв Крут у 2018-2019 навчальному році

В період з 18 лютого 2019 року по 23 лютого 2019 року згідно наказу Міністерства Оборони України від 09.09.2015р. №472 "Про затвердження положення про екзаменаційні комісії вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів вищих військових навчальних закладів" у Військовому коледжі сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут працювала державна екзаменаційна комісія, яка приймала державні іспити у курсантів 3 курсу набору 2016 року для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня "молодший спеціаліст".

Урочисте зібрання театрі імені М.В.Гоголя

20 лютого 2019 року у Полтавському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені М.В.Гоголя пройшло урочисте зібрання присвячене вшануванню подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні. 

Профорієнтаційні заходи у 179-му об'єднаному навчальному центрі військ зв'язку ЗСУ

17 лютого 2019 року заступник начальника коледжу з морально-психологічного забезпечення підполковник А.Назаренко у приміщенні Військового коледжу сержантського складу ВІТІ ім. Героїв Крут провів зустріч з військовослужбовцями строкової служби 179-го об'єднаного навчального центру військ зв'язку Збройних Сил України. Були присутні понад 150‑ти військовослужбовців. 

Година історичного спілкування

17 лютого 2019 року у Військовому коледжі сержантського складу Військового інституту телекомунікацій ти інформатизації ім. Героїв Крут була проведена година спілкування з головою краєзнавчо-історичного клубу при Полтавській Центральній бібліотеці кандидатом історичних наук Ніною Кирпотіною з курсантами навчального курсу.

Обмін бойовим досвідом з курсантами ветерану Збройних Сил України учасника війни в Афганістані Петренко І.М.

16 лютого 2019 року з нагоди дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення радянських військ з Республіки Афганістан до Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут для обміну бойовим досвідом з курсантами, завітав ветеран Збройних Сил України, учасник війни в Афганістані Петренко І.М.

Покладання квітів до пам'ятника «Синам Полтавщини, загиблим в Афганістані»

15 лютого 2019 року з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення радянських військ з Республіки Афганістан, сотні полтавців поклали квіти до пам'ятника «Синам Полтавщини, загиблим в Афганістані». 

Урочисті заходи з нагоди 30-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан

13 лютого 2019 року в селищі Щербані Полтавської області пройшли урочисті заходи з нагоди 30-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан. Урочиста частина супроводжувалась концертною програмою за участі художніх колективів міста Полтава.

Урочиста концертна програма «Прощавай, Афган!»

9 лютого 2019 року з нагоди дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан у Полтавському палаці дозвілля «Листопад» відбулася урочиста концертна програма «Прощавай Афган!».

Методичні збори з викладачами предмету «Захист Вітчизни»

5 лютого на базі Полтавського обласного військового комісаріату були проведені методичні збори з викладачами предмету «Захист Вітчизни».

Чемпіонат коледжу з гирьового спорту

03 лютого 2019 року у Військовому коледжі сержантського складу ВІТІ, відповідно до плану проведення змагань на 2018-2019 навчальний рік та наказу начальника ВКСС ВІТІ, відбувся чемпіонат коледжу з гирьового спорту, де змагались 34 учасники. 

Тематичний захід, присвячений 101-й річниці бою під Крутами

29 січня 2019 року у Військовому коледжі сержантського складу ВІТІ ім. Героїв Крут відбувся тематичний захід, який був присвячений 101-й річниці бою під Крутами та вшануванню пам'яті Героїв Крут.

Захід "Я люблю Україну"

25 сiчня 2019 року згідно плану роботи бібліотеки Військового коледжу сержантського складу ВІТІ ім. Героїв Крут на навчальний рік на базі коледжу для груп курсантів III курсу був проведений захід: "Я люблю Україну", присвячений 100-річчю Дня Соборності України.

Презентація книги "Отаман Гонта 1920 року"

24 січня 2019 року у Полтавській обласній універсальній бібліотеці ім. І.П.Котляревського відбулась презентація книги "Отаман Гонта 1920 року" письменника і краєзнавця Олекси Пугача. З метою національно-патріотичного виховання даний захід відвідали курсанти Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут.

Народне Віче

22 січня 2019 року у Полтаві біля пам'ятника Тарасові Шевченку, що поряд із Полтавським краєзнавчим музеєм імені Василя Кричевського, відбулося Народне Віче. Захід організували з нагоди 100-річчя підписання Акта злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

Відкритий турнір з міні-футболу

03 січня 2019 року в м. Полтава на базі спортивного комплексу Головного управління Національної поліції у Полтавській області відбувся Відкритий турнір з міні-футболу.