Профорієнтаційні заходи у 179-му об'єднаному навчальному центрі військ зв'язку ЗСУ

17 лютого 2019 року заступник начальника коледжу з морально-психологічного забезпечення підполковник А.Назаренко у приміщенні Військового коледжу сержантського складу ВІТІ ім. Героїв Крут провів зустріч з військовослужбовцями строкової служби 179-го об'єднаного навчального центру військ зв'язку Збройних Сил України. Були присутні понад 150‑ти військовослужбовців.

На заході проводилося агітаційна роз'яснювальна робота щодо вступу на навчання до інституту та коледжу. У ході проведеного заходу були доведені умови вступу до закладу та розкриті переваги навчання в інституті, перегляд відеофільму щодо перспективи служби в ЗС України.

Наприкінці зустрічі були надані відповіді на питання та запропоновано відвідати коледж у дні відкритих дверей, також були виступи курсантів Т. Шингирія та Т. Шеметюк, які розповіли про процес навчання та переваги військової служби.

Захід пройшов в інтенсивному ритмі, проявлявся інтерес військовослужбовців до подальшої служби та навчання. Після заходу 10 військовослужбовців проявили бажання відвідати день відкритих дверей та порадитись з батьками щодо вступу на навчання.