Чeмпіонат Полтавської області з грeко-римської боротьби серед юніорів

05 березня 2019 року, в ДЮСШ "Авангард" ім. Шумякіна у місті Полтава відбувся чeмпіонат Полтавської області з грeко-римської боротьби серед юніорів, в якому прийняли участь близько 120 спортсменів з громадських організацій, силових структур та ВВНЗ області (м. Полтава, м. Хорол, м. Лубни, м. Кременчук, м. Миргород та ін.).

Курсанти ВКСС ВІТІ під керівництвом позаштатного тренера коледжу - тренера другої кваліфікаційної категорії з греко-римської боротьби - Журавля Валентина Івановича здобули 2 Бронзові медалі:

курсант Мацак Р. - вагова категорія "до 60 кг";

курсант Семенюк А. - вагова категорія "до 55 кг".

Керівництво коледжу надихає курсантів не зупинятись на досягнутому, рухатись лише вперед - до нових перемог, набиратись досвіду на нових спортивних турнірах та чемпіонатах, адже змагання, в яких приймають участь курсанти - зміцнюють здоров'я, виховують міцний характер, загартовують організм, роблячи його витривалим і сильним, допомагають знаходити однодумців і нових друзів. Саме це і є безцінним скарбом у спортивній та військовій діяльності для майбутнього сержанта Збройних Сил України!!!