Обмін бойовим досвідом з курсантами коледжу

23 березня 2019 року до Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут для обміну бойовим досвідом с курсантами завітали учасники бойових дій на сході України доброволець батальйону «Айдар» Синяговський Тарас та керівник організації «Карпатська Січ» Георгій Сьомін. Такі зустрічі за ініціативою керівництва коледжу проводяться щотижня.

Шановні гості розповідали курсантам коледжу про те як вони у 2014 році приймали участь у антитерористичній операції в Донецький та Луганській областях в населених пунктах Щастя, Піски та Авдіївка. Розповідали багато цікавих історій які траплялися з ними та їх бойовими товаришами.

Курсанти коледжу з уважністю слухали розповіді гостей про складність життя в польових умовах, про те як обладнували позиції, тримали оборону на блокпостах, як в «затишшя» між обстрілами ворога вони саморуч з підручних матеріалів обладнували комунікації забезпечення та мінували найбільш небезпечні напрямки прориву оборони. Вони зауважили, що в зоні проведення бойових дій найпідготовленішим був саме сержантський склад Збройних Сил України. Розповідали, що у 2014 році в забезпеченні зв'язком постійно виникали труднощі і в основному користувалися мобільними телефонами та радіостанціями від волонтерів. Самий надіним був провідний зв'язок який забезпечував надійність і безпечність зв'язку. Він зауважив що потрібно пильно стежити за роботою апаратури і якщо сталося поломка її потрібно швидко усунути та забезпечити управління підрозділами, адже без зв'язку не буде перемоги.

Військовослужбовці коледжу вже в котрий раз усвідомили, що потрібно наполегливо навчатися, постійно підвищувати рівень підготовки, вдосконалювати свою виучку та майстерність, для того, щоб стати професійним зв'язківцем та бути гідним захисником своєї країни.