Обмін бойовим досвідом з курсантами

30 березня 2019 року до Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут для обміну бойовим досвідом з курсантами завітав учасник антитерористичної операції на сході України молодший сержант Лисенко Анатолій Олексійович. Керівництво коледжу проводить такі заходи щотижня за окремим планом.

Анатолій Олексійович розповів курсантам коледжу про те, як він у 2014 році перебував у зоні АТО в населених пунктах Авдіївка, Васильків та в районі Донецького аеропорту. Сержант розповідав цікаві історії про бойові дії по звільненню міст і сіл від бандитських формувань та подвиги наших військовослужбовців. Особливо наголошував, що саме тяжче було вночі, коли активізувалися диверсійно-розвідувальні групи противника і потрібно було постійно спостерігати в тепловізор, щоб не допустити прориву лінії оборони. Також були цікаві розповіді про виявлення та знищення противника на підході до наших опорних пунктів після передачі координат на артилерію.

На питання, якими засобами зв'язку забезпечувались, розповідав що в основному іноземними. Наголошував про заборону користуватися мобільним зв'язком на позиціях, так як він ненадійний, легко прослуховується та видає наші координати ворогу.

Курсанти прийняли до уваги, що потрібно постійно підвищувати рівень професійних знань, вдосконалювати свою майстерність, наполегливість щодо опануванні новітніми засобами зв'язку, підвищувати свою фізичну підготовку, тренованість, виявляти старанність у вивченні військової справи та бути готовим до будь-яких випробувань, які можуть трапитися при виконанні службових обов'язків.