Відрядження представників коледжу до районних військових комісаріатів Полтавської області

На виконання вимог наказу МОУ від 05.06.2014 № 360 Про затвердження Інструкції про організацію та проведення військово-професійної орієнтації молоді та прийому до вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти, командуванням коледжу сплановано відрядження представників коледжу до районних військових комісаріатів Полтавської області.

На даний час Військовослужбовці коледжу вже відвідали Хорольський, Миргородський, Чернухинський, Решетилівський, Чутівський, Великобагачанський, Кременчуцький, Семенівський, Шишацький, Машівський та Диканський райони Полтавської області, де провели військово-професійну орієнтацію молоді, щодо вступу на навчання до Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут та до Військового коледжу сержантського складу у 2019 році. На заходах були присутні учні випускних класів шкіл, загалом 370 осіб.

Профорієнтаційна робота організовувалась сумісно з представниками, РВК, обласними та районними філіями центрів зайнятості, управліннями освіти. Після проведення профорієнтаційної роботи у всіх навчальних закладах районних центрів (школи, інтернати, ліцеї, ПТУ), військових комісаріатах були розміщенні агітаційні оголошення, також військовослужбовці коледжу обмінялися реквізитами, уточнили контактні номери для оновлення бази вище вказаних установ для подальшої співпраці.