Практичні стрільби з АК-74 з учнями 11 класів

15-19 квітня 2019 року Полтавським обласним військовим комісаріатом спільно з керівництвом коледжу та командуванням 18-ї окремої бригади армійської авіації на стрільбищі у смт. Вакуленці з учнями 11 класів загальноосвітніх шкіл Полтавської області в рамках виконання програми «Захист Вітчизни» були проведені практичні стрільби з АК-74. В зазначеному заході прийняли участь понад 3000 випускників шкіл.

Особовим складом Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут було обладнано 4 навчальних місця, на яких проводились заняття за такою тематикою:

  • Вогнева підготовка: Стрілецька зброя та поводження з нею. Правила стрільби по нерухомим мішеням та цілям, що з'являються. Загальні поняття балістики. Ручні гранати та поводження з ними.
  • Тактична підготовка: Індивідуальні дії солдата та взаємодії у складі двійок, груп. Дії солдата у складі бойових груп, відділення.
  • Домедична допомога: Базова підтримка життя. Надання домедичної допомоги при кровотечах. Домедична допомога в умовах бойових дій(тактична медицина).
  • Техніка безпеки при проведенні стрільб бойовими набоями з АК-74.

Під час даного заходу проводилася профорієнтаційна робота, щодо вступу на навчання до інституту та коледжу, надавався агітаційний матеріал.