Обмін бойовим досвідом з курсантами коледжу

20 квітня 2019 року до Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут для обміну бойовим досвідом с курсантами завітав військовослужбовець військової частина А0734, учасник бойових дій на сході України капітан ШПАК О.В. Керівництво коледжу вирішило питання з командуванням військових частин гарнізону, щодо проведення таких зустрічей щотижня.

Андрій Олегович розповів курсантам коледжу про те, як він на посаді начальника вузла зв'язку приймав участь в антитерористичній операції на сході України. Він зазначив:

  • начальник польового вузла зв'язку організовує та забезпечує безперебійну і належну роботу вузла зв'язку відповідно до чинних норм, правил та інструкцій, він забезпечує оперативне виконання наказів і вказівок керівництва та постійне підтримання у робочому стані техніки зв'язку;
  • польовий вузол зв'язку призначений для розгортання системи зв'язку батальйону та забезпечення радіо і дротового зв'язку командирові і начальникові штабу батальйону з командиром і штабом бригади, командирами підлеглих, приданих та взаємодіючих підрозділів;
  • успішне виконання поставлених бойових завдань потребує забезпечення безперервного управління підрозділами при швидких та різких змінах обстановки, частій зміні командно-спостережних пунктів батальйону та його підрозділів, тривале знаходження командира та штабу в русі.

Військовослужбовці коледжу з уважністю слухали розповіді Олега Вікторовича про те як організовується зв'язок, якими родами зв'язку забезпечені наші війська в зоні проведення бойових дій. Він зауважив, що потрібно пильно стежити за роботою апаратури і якщо сталася поломка то її треба дуже швидко виправити, у стресовій ситуації не треба розгублюватись, а потрібно зібратися з думками і забезпечити пункти зв'язком, адже без зв'язку немає управління, а без управління немає перемоги. Також наголошував на важливості наявності якісних знань з військової підготовки, адже на передовій вагому роль може зіграти кожна дрібниця.

Військовослужбовці коледжу вже в котрий раз впевнились, що потрібно наполегливо навчатися, постійно підвищувати рівень фізичної підготовки, вдосконалювати свої знання, щоб стати професійним зв'язківцем, патріотом своєї батьківщини, щодо захисту суверенітету нашої Держави.

Керівництво коледжу вдячне командуванню військової частини А0734 та в подальшому сподівається на плідну співпрацю.