Чемпіонат України з гирьового спорту

18-21 квітня 2019 року в м. Київ (Палац спорту) відбувся чемпіонат України з гирьового спорту. В цих змаганнях прийняли участь близько 200 кращих спортсменів-гирьовиків із громадських організацій, силових структур, ВВНЗ, спортивних клубів у складі команд 23-х областей України та м. Київ.

У змаганнях приймала участь команда військовослужбовців Військового інституту телекомунікації та інформатизації: Майстер спорту України, старший викладач - начальник фізичної підготовки і спорту ВКСС ВІТІ - майор Феніч Ростислав; курсант Тесля Анна у складі загальної команди Полтавської області під керівництвом Заслуженого тренера України, позаштатного тренера ВКСС ВІТІ з гирьового спорту - Мороза Олега Арсенійовича.

В запеклій боротьбі на чемпіонаті України команда Полтавської області посіла перше місце в Україні.

Військовослужбовці ВКСС ВІТІ в командному заліку досягли високих показників:

• Феніч Ростислав у ваговій категорії «до 95 кг» став Чемпіоном України з естафети (поштовх 32-х кілограмових гир довгим циклом);
  • Тесля Анна у ваговій категорії «до 63 кг» серед жінок стала Чемпіоном України з естафети (поштовх 24-х кілограмових гир довгим циклом) та Срібною призеркою чемпіонату в особистій першості серед юніорок та жінок з поштовху довгим циклом.

Слід зазначити, що всі учасники чемпіонату України не застраховані від поразки. Програти може будь-яка команда, навіть найсильніша. Тренерам коледжу ВІТІ з гирьового спорту (Морозу О.А. та Фенічу Р.В.) вдалося мобілізували на протязі шести місяців плідну командну роботу спортсменів тільки на перемогу, тільки на успіх і результат не заставив чекати. Але слід дивитися вперед, сконцентрувати свою увагу на нові цілі, нову перемогу, підготовку курсантів інституту до наступних змаганнях, які відбудуться на початку травня 2019 року у м. Миргород (Чемпіонат України з гирьового спорту серед юнаків та дівчат). Головне гасло команди ВКСС ВІТІ - «Гарно того вчити, хто бажає цілі свої добити». Так тримати!