Урочисті заходи з нагоди 5-ї річниці від дня створення 16-го окремого мотопіхотного батальйону

10 травня 2019 року на території 179-го об'єднаного навчально-тренувального центру військ зв'язку відзначили п'яту річницю від дня створення 16-го окремого мотопіхотного батальйону.

16 окремий мотопіхотний батальйон офіційно сформований в Полтаві рівно п'ять років тому. За час існування показав відвагу і мужність на бойових позиціях у зоні АТО/ООС, заслужив авторитет у Збройних Сил України. Його історія почалась із добровольчого формування загону територіальної оборони в Полтаві. Після цього штат 16 батальйону територіальної оборони офіційно ввели в дію.

Військовослужбовці та ветерани батальйону регулярно зустрічаються з курсантами коледжу для проведення занять щодо обміну бойовим досвідом який вони здобули під час бойових дій в зоні АТО/ООС.

В ході заходу хвилиною мовчання вшанували полеглих військовослужбовців. Бійців батальйону нагородили відзнаками Президента України «За участь в антитерористичній операції», нагрудними знаками Полтавської обласної ради «За вірність народу України» І та ІІ ступенів, а також вручили грамоти від Полтавської облдержадміністрації. Також на фасаді казарми, де почалося формування 16-го окремого мотопіхотного батальйону, урочисто відкрили пам'ятну дошку.

Курсанти Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут прийняли участь у даному заході з метою вшанування пам'яті загиблих військовослужбовців 16-го окремого мотопіхотного батальйону, а також були задіяні для покладання квітів, почесної варти біля пам'ятної дошки та проходження урочистим маршем.