Щорічний обласний військово-патріотичний проект «Жіночий батальйон»

20 травня 2019 року на базі ЗОГ ДЗОВ «Джерело» (с.Клюсіка, Новосанжарський р-н., Полтавська обл.) управлінням у справах сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації спільно з військово-спортивним центром «Воїн» було проведено десятий щорічний обласний військово-патріотичний проект «Жіночий батальйон», у якому взяли участь команди вищих навчальних закладів Полтави: Полтавський університет економіки та торгівлі, Полтавський національний педагогічний університет ім.В.Г.Короленка, Полтавська державна аграрна академія та Військовий коледж сержантського складу ВІТІ імені Героїв Крут.

Програма обласного військово-патріотичного проекту включала:

  • Вишкіл та змагання з вогневої, тактичної та фізичної підготовки.
  • Тактична медицина.
  • Школа «Снайпера».
  • Світ військових професій.
  • Тактичні навчання на базі військової частини.

Команда Військового коледжу сержантського складу ВІТІ імені Героїв Крут посіла гідне перше місце з тактичної підготовки, та була відмічена в кращий бік з виконання вправ навчальних стрільб.

Цей проект сприяв професійному, фізичному та патріотичному розвитку кожної учасниці. Надав можливість пізнати нові для себе сторони військової служби різних родів військ. Жодна з учасниць не проґавить можливості взяти участь у подібному проекті знову.

Після завершення проекту начальник коледжу полковник Злобін Кирило В'ячеславович урочисто вручив сертифікати про проходження вишколу кожній учасниці.