Відкритий товариський турнір з міні-футболу

21 травня 2019 року в м. Полтава на базі спортивного комплексу «Динамо» відбувся Відкритий товариський турнір з міні-футболу.

Змагання були організовані командуванням військової частини 3052 (Національної гвардії України) за сприянням громадської організації «Спорт для всіх» та керівництва спортивного товариства «Динамо» з метою підвищення спортивної майстерності, фізичної підготовленості, пропаганди здорового способу життя та закріплення товариських відносин між учасниками змагань.

В даному турнірі з міні футболу приймали участь:

  • команда військової частини 3052 Національної гвардії України (постійний особовий склад);
  • команда військової частини 3052 Національної гвардії України (змінний особовий склад);
  • команда ВКСС ВІТІ;
  • команда військової частини А3384 (окрема авіаційна бригада м. Полтава);
  • команда головного управління ДСНС України у Полтавській області;
  • команда Полтавського національного педагогічного університету ім. В.Г. Короленко.

Спортсмени, які захищали честь своїх команд не збирались поступатись один одному до останніх секунд матчів, демонструючи свою спритність, влучність на уміння маневрувати з м'ячем. Але, як і годиться в спорті, за підсумками змагань призові місця посіли лише три команди... А саме:

ПЕРШЕ МІСЦЕ - команда військової частини 3052 Національної гвардії України;

ДРУГЕ МІСЦЕ - команда головного управління ДСНС України у Полтавській області;

ТРЕТЄ МІСЦЕ - команда ВКСС ВІТІ.

Необхідно пам'ятати, що змагання, в яких приймають участь курсанти, зміцнюють здоров'я, виховують міцний характер, загартовують організм, роблячи його витривалим і сильним. А ще, що не менш важливо - піднімають настрій, допомагають знаходити однодумців і нових друзів. Саме це і є безцінним скарбом у спортивній та військовій діяльності для майбутнього сержанта Збройних Сил України!!!