Рятування втопаючих - справа рук самих втопаючих!

01 червня 2019 року за ініціативою керівництва Військового коледжу сержантського складу ВІТІ за сприянням національної поліції, МНС та громадської організації "ЦСП СКІФ" на базі рятувально-водолазної станції м. Полтава був проведений захід, спрямований на попередження летальних випадків на воді, в зв'язку із початком купального сезону.

В ході проведення заходу, курсантам Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікації та інформатизації було роз'яснено правила поводження на воді, надання першої медичної допомоги та основи рятування втопаючих. Рятувальники пояснили та показали, як правильно орієнтуватись під водою, а водолазний фахівець першого класу Кононенко Анатолій Миколайович пояснив основні правила при рятуванні утопаючого за допомогою рятувального кругу та як правильно витягувати людину з води. Всім військовослужбовцям було надано можливість спробувати себе в якості рятівника. Також було презентовано роботу водної поліції. Керівник рятувальної служби Полтавської міської ради Савчук Євген Вікторович, провів лекційне заняття з бажаючими дізнатись, як правильно себе поводити біля водоймищ та в водоймищах.

Після закінчення заходу всі військовослужбовці були додатково проінструктовані під особистий підпис про заборону поодинокого купання, купання в непризначених для цього місцях та правилами поведінки на воді.